Tomáš Alex

Jak být skvělým IT projekťákem

Díky kurzu jsem se měl možnost seznámit s metodikami řízení, které jsem buďto neznal a nebo nevyužíval. Celý kurz staví praxi nad teorií, což je základ pro správné osvojení a použití řídících metodik a postupů. Adam umí velmi dobře "prodat" své mnohaleté zkušenosti z projektového řízení. Z kurzu jsem měl velmi dobrý pocit a vím, že mě posune. Kurz rád doporučím každému, koho by mohl obohatit tak jako mě.

Zuzka Kubínová

Jak být skvělým IT projekťákem

Kurz "Jak být skvělým IT projekťákem" naprosto předčil veškerá má očekávání. Nečekejte kurz plný obecné teorie, která se téměř nedá uchopit - jako je většinou zvykem. Adam nás za dva dny provedl cestou projekťáka od A do Z, sdílel s námi své zkušenosti, rady, tipy a triky. Vše uvedené na praktických případech, přičemž téměř se všemi má každý z nás alespoň nějakou zkušenost. Mimo jiné nás po celou dobu hodně challengoval, takže jsme jen pasivně nepříjmali, ale také se hodně zamýšleli. Myšlenky a poznatky si přebírám ještě teď - týden po kurzu - a vím, že to, co jsem si odnesla, mě a mé projektové řízení, neskutečně posunulo. Díky moc za velmi intenzivní a přínosný kurz!

Janka Mertiňáková

Jak být skvělým IT projekťákem

Kurzu "Jak být skvělým IT projekťákem" som sa zúčastnila napriek niekoľko ročným skúsenostiam ako projekťák, avšak napriek tomu som sa mnoho vecí dozvedela. Kurz je postavený na veciach z praxe a hlavne informácie a znalosti podané hravou formou. Po absolvovaní kurzu som sa cítila plná motivácie a pozitívnej energie a samozrejme som mala plnú hlavu nových myšlienok a zmien, ktoré by som chcela v rámci mojej profesie aplikovať. Adam ako presnášajúci mal veľmi príjemné vystupovanie a s otázkami týkajúce sa trikov ako prežiť rolu projekťáka sme ho nezaskočili a snažil sa vždy nájsť objektívne riešenie. Jednoznačne odporúčam :)

Bohouš Tejnický

Docker - naučte se efektivně pracovat s kontejnery

Kurz byl hodně intenzivní a praktický. Přestože jsem se již s dockerem potkal i dříve, tak jsem si z kurzu odnesl spoustu cenných rad. Skvělé byly hlavně praktické ukázky a tipy na převod již běžících aplikací do docker prostředí. Prostě jde vidět, že lektoři z Braincraftu tuhle technologii používají na denní bázi a jsou v ní hodně daleko. Žádné předčítání tutorialu se nekonalo.

Patrik Maďa

PHP programování pro začátečníky (večerní kurz)

Prošel jsem večerním kurzem PHP programování pro začátečníky, ze kterého jsem si odnesl hlavně jak pracovat s objekty a frameworkem, což nyní používám denně ve své práci. Měl jsem sice již základy ze školy a nebyl úplným nováčkem, ale přesto mi to hrozně pomohlo. Nejen v získání reálných znalostí, ale taky v celkovém přístupu k vývoji, který mě díky tomu začal mnohem více bavit. 

Lenka Koupilová

PHP programování pro začátečníky (večerní kurz)

Prošla jsem semestrem programování pro začátečníky. Přestože jsem o problematice nic nevěděla, Kuba měl velkou trpělivost a postupně mě se vším seznámil. Rozhodně to není lehká záležitost pro začátečníka, je potřeba investovat do přípravy hodně času, ale výsledek stojí za to. Pomohlo mi to ke změně kariéry. Mohu jen doporučit. 

Marie Jiřičková

PHP programování pro začátečníky (večerní kurz)

Neměla jsem s programováním žádnou předchozí praxi, což kurz s Jakubem rychle změnil. Výuka je hodně praktická a intenzivní s velkou individiuální péčí ze strany lektorů. Na základě absolvování kurzu jsem se rozhodla změnit svůj obor a vrhnout se naplno do IT a zatím toho rozhodně nelituju.

Klademe důraz na praxi

Naším cílem je vás naučit skutečně to, co potřebujete pro práci v IT. Víme, že hlavní je něco umět, ne mít certifikát.

Učíme to, co používáme

Naši lektoři své obory perfektně ovládají v každodenní praxi. Jsou to zkušení vývojáři a projekťáci, kteří si od své práce rádi odskočí k tomu, aby předali své znalosti dalším.

Najdeme Vám uplatnění

O naše studenty je velký zájem na pracovním trhu. Ty nejlepší rádi doporučíme na odpovídající IT pozice.