Patrik Maďa

PHP programování pro začátečníky (večerní kurz)

Prošel jsem večerním kurzem PHP programování pro začátečníky, ze kterého jsem si odnesl hlavně jak pracovat s objekty a frameworkem, což nyní používám denně ve své práci. Měl jsem sice již základy ze školy a nebyl úplným nováčkem, ale přesto mi to hrozně pomohlo. Nejen v získání reálných znalostí, ale taky v celkovém přístupu k vývoji, který mě díky tomu začal mnohem více bavit. 

Lenka Koupilová

PHP programování pro začátečníky (večerní kurz)

Prošla jsem semestrem programování pro začátečníky. Přestože jsem o problematice nic nevěděla, Kuba měl velkou trpělivost a postupně mě se vším seznámil. Rozhodně to není lehká záležitost pro začátečníka, je potřeba investovat do přípravy hodně času, ale výsledek stojí za to. Pomohlo mi to ke změně kariéry. Mohu jen doporučit. 

Marie Jiřičková

PHP programování pro začátečníky (večerní kurz)

Neměla jsem s programováním žádnou předchozí praxi, což kurz s Jakubem rychle změnil. Výuka je hodně praktická a intenzivní s velkou individiuální péčí ze strany lektorů. Na základě absolvování kurzu jsem se rozhodla změnit svůj obor a vrhnout se naplno do IT a zatím toho rozhodně nelituju.

Klademe důraz na praxi

Naším cílem je vás naučit skutečně to, co potřebujete pro práci v IT. Víme, že hlavní je něco umět, ne mít certifikát.

Učíme to, co používáme

Naši lektoři své obory perfektně ovládají v každodenní praxi. Jsou to zkušení vývojáři a projekťáci, kteří si od své práce rádi odskočí k tomu, aby předali své znalosti dalším.

Najdeme Vám uplatnění

O naše studenty je velký zájem na pracovním trhu. Ty nejlepší rádi doporučíme na odpovídající IT pozice.