Tomáš Alex

Jak být skvělým IT projekťákem

Díky kurzu jsem se měl možnost seznámit s metodikami řízení, které jsem buďto neznal a nebo nevyužíval. Celý kurz staví praxi nad teorií, což je základ pro správné osvojení a použití řídících metodik a postupů. Adam umí velmi dobře "prodat" své mnohaleté zkušenosti z projektového řízení. Z kurzu jsem měl velmi dobrý pocit a vím, že mě posune. Kurz rád doporučím každému, koho by mohl obohatit tak jako mě.

Zuzka Kubínová

Jak být skvělým IT projekťákem

Kurz "Jak být skvělým IT projekťákem" naprosto předčil veškerá má očekávání. Nečekejte kurz plný obecné teorie, která se téměř nedá uchopit - jako je většinou zvykem. Adam nás za dva dny provedl cestou projekťáka od A do Z, sdílel s námi své zkušenosti, rady, tipy a triky. Vše uvedené na praktických případech, přičemž téměř se všemi má každý z nás alespoň nějakou zkušenost. Mimo jiné nás po celou dobu hodně challengoval, takže jsme jen pasivně nepříjmali, ale také se hodně zamýšleli. Myšlenky a poznatky si přebírám ještě teď - týden po kurzu - a vím, že to, co jsem si odnesla, mě a mé projektové řízení, neskutečně posunulo. Díky moc za velmi intenzivní a přínosný kurz!

Janka Mertiňáková

Jak být skvělým IT projekťákem

Kurzu "Jak být skvělým IT projekťákem" som sa zúčastnila napriek niekoľko ročným skúsenostiam ako projekťák, avšak napriek tomu som sa mnoho vecí dozvedela. Kurz je postavený na veciach z praxe a hlavne informácie a znalosti podané hravou formou. Po absolvovaní kurzu som sa cítila plná motivácie a pozitívnej energie a samozrejme som mala plnú hlavu nových myšlienok a zmien, ktoré by som chcela v rámci mojej profesie aplikovať. Adam ako presnášajúci mal veľmi príjemné vystupovanie a s otázkami týkajúce sa trikov ako prežiť rolu projekťáka sme ho nezaskočili a snažil sa vždy nájsť objektívne riešenie. Jednoznačne odporúčam :)

Klademe důraz na praxi

Naším cílem je vás naučit skutečně to, co potřebujete pro práci v IT. Víme, že hlavní je něco umět, ne mít certifikát.

Učíme to, co používáme

Naši lektoři své obory perfektně ovládají v každodenní praxi. Jsou to zkušení vývojáři a projekťáci, kteří si od své práce rádi odskočí k tomu, aby předali své znalosti dalším.

Najdeme Vám uplatnění

O naše studenty je velký zájem na pracovním trhu. Ty nejlepší rádi doporučíme na odpovídající IT pozice.